Wizyta studyjna w Lokalnym Klubie Rodzinnym w Czarnkowie

W dniu czwartego czerwca 2019 r. przedstawiciele samorządu gminy Lubasz w osobach Pan Wójt, Marcin Filoda, Dyrektor Przedszkola „Bajka” Pani Elżbieta Sobkowiak, Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Jadwiga Kazińska wraz z pracownikiem socjalnym Panią Wiolettą Surma, udali się na wizytę studyjną do Lokalnego Klubu Rodzinnego w Czarnkowie.
Lokalny Klub Rodzinny w Czarnkowie (LKR) powstał w ramach projektu „Dobry start” realizowanego przez Instytut Małego Dziecka im. Astrid Lindgren z Poznania i współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego.
Lokalny Klub Rodziny to przyjazne miejsce dla rodzin z małymi dziećmi wspólnie z konsultantkami rodzinnymi, można bawić się w przyjaznym otoczeniu, wziąć udział w ciekawych zajęciach, a przy tym odpocząć od codziennych zajęć i napić się kawy w towarzystwie innych rodziców. Klub zapewnia  wspólną zabawę, śpiew, robienie  ciekawych  rzeczy, można lepić, kleić i co tylko przyjdzie nam do głowy. Chcemy zachęcić dorosłych do wspólnego odkrywania świata ze swoimi dziećmi.
Zajęcia i pobyt w Klubie jest  BEZPŁATNY  a skorzystać mogą  rodziny z małymi dziećmi w wieku od urodzenia do 5 roku życia doświadczające różnych trudności życiowych i wychowawczych.
Godziny otwarcia Klubu:
Poniedziałek     12:00 – 17:00
Wtorek              9:00 – 13:00
Środa              10:30 – 13:00
Czwartek           9:00 – 13:00
Adres:  ul. Ogrodowa 21/2, 64-700 Czarnków
Zainteresowane osoby, rodziny prosimy o kontakt z pracownikami socjalnymi Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubaszu.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Bookmark the permalink.

Comments are closed.