Świąteczna Zbiórka Żywności

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubaszu cyklicznie już współorganizuje Świąteczną Zbiórkę Żywności. Wielkanocna Zbiórka Żywności na terenie naszej gminy odbyła się w dniach 5- 6 kwietnia.

Organizowana była w Marketach i we wszystkich stoiskach sklepowych, gdzie właściciele wyrazili chęć i wolę współpracy. Tradycyjnie akcję  wspierali  Wolontariusze ze Szkolnego Koła

Caritas działającego przy Szkole Podstawowej w Lubaszu. Wolontariusze- młodzież szkolna, zachęcała   mieszkańców, klientów robiących zakupy do przekazania produktów dla osób potrzebujących z naszej gminy. Pragniemy podziękować wszystkim zaangażowanym  za kolejną bardzo udaną zbiórkę żywności, wyrazy podziękowania kierujemy dla młodzieży z Edukacji Lubasz za pomoc przy zbiórce żywności. Zebrana żywność  zostanie przekazana jeszcze przed świętami dla  najbardziej potrzebujących podopiecznych Ośrodka Pomocy.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej JK

Bookmark the permalink.

Comments are closed.