Na zakończenie wakacji – kolonia do Dźwirzyna

W tym roku inaczej niż w poprzednich latach lubaskie dzieci zakończą wakacje. Choć rok szkolny tuż tuż, to jeszcze nie wszystkie dzieci muszą myśleć o podręcznikach i lekcjach. Szczęśliwa dwudziestka młodzieży wyjechała, by jeszcze ze świeżymi wspomnieniami wejść w nowy rok szkolny.
Tegoroczna kolonia odbywa się w Dźwirzynie, w Ośrodku „Joanna”. Dzieci wyjechały w niedzielę, 23.08, wracają w sobotę 29.08, w sobotę. Dźwirzyno jest to malowniczą miejscowością w województwie zachodniopomorskim, na środkowym wybrzeżu.
W trakcie pobytu koloniści będą mieli zapewnione całodzienne wyżywienie, śniadanie, obiad dwudaniowy, podwieczorek,  kolację ; zakwaterowanie w pokojach kilku osobowych oraz urozmaicony program kolonii.
W trakcie pobytu zorganizowana będzie  wycieczka turystyczno-krajoznawcza do Kołobrzegu, zwiedzanie portu rybackiego na Kanale Resko i jachtowego w Dźwirzynie, odbędą się wycieczki piesze „Szlakiem Nadmorskim”oraz wiele innych atrakcji dostosowanych do pogody i nastroju.
Pobyt umilą też organizowane dyskoteki, pieczenie kiełbasek, ognisko.
Organizatorem kolonii dla dzieci jest Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubaszu, pobyt    finansowany będzie ze środków własnych Gminy.
Dzieciom życzymy dużo słońca  i  miłego pobytu.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.